Objednání - Petr Vopálka
Zdravotní masér Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

Bolest u dětí

1 | 2 | 3 | 4

Bowenova technika

Jedná se o zcela bezpečnou a jemnou techniku měkkých tkání, která v těle probouzí neuvěřitelné hojivé a regenerační procesy. Právě u dětí ji využívám nejčastěji, reagují na ni velmi dobře, samotné ošetření je jim příjemné a efekt velmi často výborný.

Bowenova technika u dětí

Ošetření i dětí do 12 let trvá cca 30 minut, u starších 45 minut.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže využívám spíše u starších dětí avšak jejich intensitu a délku je třeba vždy přizpůsobit věku a kondici dítěte. Masáže působí především na svalstvo a fascie, ve kterých umí odstranit nadměrnou ztuhlost a pnutí a tím odstranit nepříjemné bolesti, nebo jim předcházet.

Zdravotní masáže u dětí

Sportovní masáže

Sportovní masáže jsou vhodné především pro děti, které se pravidelně věnují svému oblíbenému sportu, ale samozřejmě ne jen pro ně. Pro dlouhodobé udržení svalstva ve správné kondici je třeba před a po cvičení správně provedený strečink, který bývá často bohužel podceňovaný. Svalstvo se pak nedokáže dostatečně uvolnit, přetíží se a mohou vznikat svalové dysbalance. Právě sportovní masáže dokáží svalstvo uvolnit a připravit na podání dalšího výkonu.

Cvičení

Při dlouhodobém sezení, nevhodném nošení školní tašky, či věnování se jednostrannému sportu se určité svalstvo přetíží a naopak jiné ochabne. Tím vznikne svalová dysbalance, která se časem projeví bolestí pohybového aparátu. Pomocí vhodného cvičení, se kterým Vám také rád poradím, lze těmto stavům přecházet, či v případě, že již nastanou, pomoci.

Kinesiotejpy

Kinesiotejpy u dětíKinesiotejpy zpravidla využívám jako doplněk k ostatním ošetřením pro zvýšení efektu. Díky nim lze podpořit uvolnění přetíženého svalstva, či naopak podpořit ochablé svalstvo. Pomocí korekčních technik lze i pomoci v případě špatného držení těla.

Relaxační masáže

Relaxační masáže sice nepatří mezi techniky, které by přímo řešily bolesti pohybového aparátu, ale děti je mají často velmi rády. Hodí se především pro ty, které jsou neklidné a mají problém se soustředit. Relaxační masáže jsou velmi jemné, pomalé a uklidňující. Děti si je umí náležitě užít a velmi často u ní i usnou. Pozitivně působí na fyzický i psychický stav dítěte.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Text 2

To ale není nic zvláštního. Překvapit by však mohl fakt, že sportovní masáže dětí, snad krom toho, kdo balónky k obloze vypustil, netuší, jakou má ona stuha barvu. Je totiž tak lesklá, že za světla se v ní odráží nebe a za tmy zase není vidět vůbec bolest zad v křížové oblesti u dětí. Když svítí slunce tak silně jako nyní, tak se stuha třpytí jako kapka rosy a jen málokdo vydrží dívat se na ni přímo déle než pár chvil. Jak vlastně vypadají ony migrény u dětí?. Ptají se často lidé. Inu jak by vypadaly - jako běžné bolesti hlavy střední velikosti, tak akorát nafouknuté. Červený se vedle modrého a zeleného zdá trochu menší, ale to je nejspíš jen optický klam, a i kdyby byl skutečně o něco málo menší, tak vážně jen bolest ramen o trošičku. Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata migréna uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují děti ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné masáže doma trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Mobilní masér

Text 9

Jak vlastně vypadají ony masáže dětí?. Ptají se často lidé. Inu jak by vypadaly - jako relaxační, zdravotní, či sportovní masáže pro děti. Červený se vedle modrého a zeleného zdá trochu menší, ale to je nejspíš jen optický klam, a i kdyby byl skutečně o něco málo menší, tak vážně jen o trošičku. Vítr skoro nefouká a tak by se bolest lokte a kolene, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, bolest hlavy působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka chlapce a dívky masáže zajímají, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či doporučuji Bowenovu techniku, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak masáže doma náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Masáže Praha

Text 10

Z fyzikálního pohledu totiž skolióza u dětí působí zcela nezajímavě. Nejvíc bezpochyby zaujmou děti - špatné držení těla. A co teprve ta stuha. Stuha, kterou je každý z trojice balónků uvázán, aby se nevypustil. Očividně je uvázaná dostatečně pevně, protože balónky skutečně neucházejí. To ale není nic zvláštního - regenerace těla u dětí. Překvapit by však mohl fakt, že nikdo, snad krom toho, kdo balónky k obloze vypustil, netuší, jakou má ona stuha barvu. Je totiž tak lesklá, že za světla se alergie v ní odráží nebe a za tmy zase není vidět vůbec. Když svítí bolest zad v křížové oblasti tak silně jako nyní, tak se stuha třpytí jako kapka rosy a jen málokdo vydrží dívat se na ni přímo déle než pár chvil. Jak vlastně vypadají ony záda, kolene, kyčle, ramena zápěstí, nohy, ruce, či hlava?. Ptají se často lidé. Inu jak by vypadaly - jako běžné pouťové balónky střední velikosti, tak akorát nafouknuté. Zdravotní se vedle sportovního a relaxačního zdá trochu menší, ale to je nejspíš jen optický klam, a i kdyby byl skutečně o něco málo menší, tak vážně jen o trošičku. Bowenova technika dětí

© Copyright 2021, Bolest u dětí, Všechna práva vyhrazena! Sitemap