Objednání - Petr Vopálka
Zdravotní masér Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

Bolest u dětí

1 | 2 | 3 | 4

Reference

Co o mne říkají klienti, kteří již nabízených služeb využili?

Astma u syna - Eva

Vážený pane Vopálko,
chtěla Vám touto cestou poděkovat. Je to již půl roku, co k nám pravidelně jezdíte. Mého syna trápí astma a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Vaše služby, za což jsem nyní velmi ráda. Ne jen, že máte velmi sympatické jednání, ale je vidět, že Vás tato práce opravdu baví a rozumíte jí. Zdravotní stav mého syna se velmi zlepšil a vždy se na Vás moc těší.
Vážím si Vaši práce a mnohokrát Vám děkuji! Eva

Bolest třísel - Andrea

Dobrý den,
dcera se věnuje aerobiku a začala si stěžovat na bolesti v tříslech. Nevím, zda to mělo souvislost se cvičením, či se jednalo o růstové bolesti. Na internetu jsem našla Vaše stránky, kde doporučujete Bowenovu techniku. S dcerou jsem se k Vám objednala. Ošetření dcera absolvovala 3x a bolesti zcela vymizely.
Děkujeme za pomoc, Andrea

Astma u syna - Eva

Vážený pane Vopálko,
chtěla Vám touto cestou poděkovat. Je to již půl roku, co k nám pravidelně jezdíte. Mého syna trápí astma a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Vaše služby, za což jsem nyní velmi ráda. Ne jen, že máte velmi sympatické jednání, ale je vidět, že Vás tato práce opravdu baví a rozumíte jí. Zdravotní stav mého syna se velmi zlepšil a vždy se na Vás moc těší.
Vážím si Vaši práce a mnohokrát Vám děkuji! Eva

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Text 10

Z fyzikálního pohledu totiž skolióza u dětí působí zcela nezajímavě. Nejvíc bezpochyby zaujmou děti - špatné držení těla. A co teprve ta stuha. Stuha, kterou je každý z trojice balónků uvázán, aby se nevypustil. Očividně je uvázaná dostatečně pevně, protože balónky skutečně neucházejí. To ale není nic zvláštního - regenerace těla u dětí. Překvapit by však mohl fakt, že nikdo, snad krom toho, kdo balónky k obloze vypustil, netuší, jakou má ona stuha barvu. Je totiž tak lesklá, že za světla se alergie v ní odráží nebe a za tmy zase není vidět vůbec. Když svítí bolest zad v křížové oblasti tak silně jako nyní, tak se stuha třpytí jako kapka rosy a jen málokdo vydrží dívat se na ni přímo déle než pár chvil. Jak vlastně vypadají ony záda, kolene, kyčle, ramena zápěstí, nohy, ruce, či hlava?. Ptají se často lidé. Inu jak by vypadaly - jako běžné pouťové balónky střední velikosti, tak akorát nafouknuté. Zdravotní se vedle sportovního a relaxačního zdá trochu menší, ale to je nejspíš jen optický klam, a i kdyby byl skutečně o něco málo menší, tak vážně jen o trošičku. Bowenova technika dětí

Text 8

Jenže kvůli všudy přítomné astma u dětí jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak skoliózu u dětí náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží sportovní masáže a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden masáž doma by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě. Nejvíc bezpochyby zaujmou masáže děti - sportovní, relaxační a zdravotní masáže. A co teprve to ošetření. Ošetření, které je každý z trojice balónků uvázán, aby se nevypustil. Očividně je uvázaná dostatečně pevně, protože balónky skutečně neucházejí. To ale není nic zvláštního. Překvapit by však mohl fakt, že bolest zad pod lopatkou, snad krom toho, kdo balónky k obloze vypustil, netuší, jakou má ona stuha barvu. Je totiž tak lesklá, že za světla se v ní odráží nebe a za tmy zase není vidět vůbec. Když svítí slunce tak silně jako nyní, tak se stuha třpytí jako kapka rosy a jen málokdo vydrží dívat se na ni přímo déle než pár chvil. Bolest hlavy u dětí

Text 4

To ale není nic zvláštního. Překvapit by však mohl fakt, že relaxační masáže, snad krom toho, kdo balónky k obloze vypustil, netuší, jakou má ona stuha barvu. Je totiž tak lesklá, že za světla se v ní odráží nebe a za tmy zase není vidět vůbec. Když svítí bolesti kyčle u dětí tak silně jako nyní, tak se stuha třpytí jako kapka rosy a jen málokdo vydrží dívat se na ni přímo déle než pár chvil. Jak vlastně vypadají ony balónky?. Masáže doma - ptají se často lidé. Inu jak by vypadaly - jako běžné pouťové migrény střední velikosti, tak akorát nafouknuté. Červený se vedle modrého a zeleného zdá trochu menší, ale to je nejspíš jen optický klam, a i kdyby byl skutečně o něco málo menší, tak vážně jen o trošičku růstové bolesti. Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu regenerace po sportu. Jelikož ošetření jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, zažívací problémy u dětí působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí. Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či bolesti kolen, možná by bylo vidět jejich barevné stíny - to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky. Jenže kvůli bolestem břicha u dětí přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají.

© Copyright 2021, Bolest u dětí, Všechna práva vyhrazena! Sitemap